Asterm – pompy ciepła

Istniejmy na rynku od 1989 roku. To dość długo, by zdobyć doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych jak
i montażu pomp ciepła. Dzięki temu możemy się pochwalić szerokim wachlarzem usług i kompleksową obsługą klientów indywidualnych jak i dużych inwestycji. Nasza wiedza i umiejętności gwarantują bezawaryjność wykonywanych przez nas zleceń. Misją naszej firmy jest bowiem dokładność i rzetelność.

TECHNOLOGIA – NASZ PRZYJACIEL:

  • Od początków firmy wiele się zmieniło – stosowane maszyny, technologie. Zawsze jednak staraliśmy się iść z duchem czasu, inwestując w nowinki, tak jak było to m. in. W przypadku pomp ciepła, których montażem zajęliśmy się jako jedni
    z pierwszych na rynku.
  • Idąc w tym kierunku zaopatrzyliśmy się w nowoczesne technologicznie maszyny zapewniające kompleksowe wykonanie montażu pomp ciepła.
  • Oprócz standardowych wiertnic pionowych posiadamy w swoim parku maszynowym innowacyjną wiertnicą radialną GRD pozwalającą na wykonanie dolnego źródła do pompy ciepła bez dewastacji działki. Często ma to duże znacznie przy termomodernizacjach istniejących już obiektów.

OFERTA:

  • Poziome wymienniki ciepła, odwierty pionowe pod pompy ciepła, odwierty ukośne radialne GRD, montaż pomp ciepła, montaż kolektorów słonecznych, przeciski, usługi koparko-ładowarką, kompleksowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków, wentylacja, rekuperacja i GWC, instalacja C.O. C.T. Chłodu i klimatyzacji.

GWARANCJA SOLIDNOŚCI:

  • O poziomie naszej pracy najlepiej świadczy zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci oraz liczba zleceń. Mamy za sobą dziesiątki wykonanych prac i tyle samo zadowolonych klientów. Dzięki posiadaniu wiertnic gwarantujemy solidne wykonanie dolnego źródła, co jest bardzo ważne dla sprawności i wieloletniej eksploatacji pomp ciepła. Zapewniamy pewność i bez-pieczeństwo.