Olczak – wyroby ze szkła

Firma OLCZAK działa na rynku szkła od ponad 40 lat. Bazując na tak długim doświadczeniu stworzyliśmy dynamiczne, prężnie prosperujące przedsiębiorstwo, które jest w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Ścisła współpraca z projektantami wnętrz nieustannie podnosi standardy jakości naszych produktów oraz poziom obsługi klienta. Obecnie dysponujemy najnowocześniejszym w regionie parkiem maszynowym do obróbki szkła i luster, dzięki któremu możemy proponować naszym odbiorcom produkty o nietypowych kształtach, dużych rozmiarach oraz niepowtarzalnym zdobnictwie.

OFERTA:

Nasze realizacje to najczęściej: balustrady szklane, ozdobne ekrany kuchenne, szklane okładziny ścienne, lustra, przeszklenia kabin prysznicowych, drzwi szklane i wiele innych. Zapewniamy pomoc w projektowaniu wyrobów ze szkła oraz ich profesjonalny montaż, przez ekipy z wieloletnim doświadczeniem. Prace montażowe świadczymy na terenie całej Polski, Klient może również liczyć na fachowe doradztwo w każdym etapie realizacji zlecenia. Naszą misją jest wzbogacać wnętrza o niepowtarzalne i ponadczasowe, szklane elementy architektury wnętrz.

KORZYŚCI:

 • Szybkie terminy realizacji zleceń.
 • Najwyższa jakość oferowanych produktów i usług.
 • Szerokie spektrum możliwości produkcji również wg. ścisłych ustaleń
  z projektantem wnętrz
 • Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji.

ZAKRES OFERTY:

 • Dowolne elementy ze szkła i luster – kabiny prysznicowe, drzwi szklane, balustrady, ekrany kuchenne, szkło hartowane, schody i podłogi szklane,
  dekoracyjne szkła stapianie w piecach.

WYKONUJEMY USŁUGI:

 • Pomiar/montaż w zakresie proponowanych przez naszą firmę produktów.
 • Kompleksowa obróbka szkła i luster (rozkrój, szlifowanie, wiercenie otworów, fazowanie, laminowanie szkła, wydruki na szkle oraz różnorodna obróbka numeryczna CNC).

PUNKTY SPRZEDAŻY:

Nowowarszawska 59,
15-205 Białystok
tel.: (85) 741 09 70
tel. kom. 500 589 480
www.szklarski.pl